E-posta Hizmeti

10 Tem

E-posta Hizmeti

Yazan 

İşletmeniz için size özel ve zevklerinize uygun hazırlanan bir internet sitesi aynı zamanda müşterilerinizin veya iletişimde bulunmak istediğiniz çevrenin de zevklerine hitap edebiliyor olmalı. Bu anlamda yapılan değerlendirme sonuçlarına göre bir internet sitesini ziyaret eden kullanıcıların beklentileri şu şekilde sıralanmıştır.

 1. Düşünen AdamSade, basit ve amaca uygun içerikler
 2. İletişim bilgileri
 3. Pratik bilgiler
 4. Uygulama videoları
 5. Site üzerinden iletişim
 6. Hızlı açılması
 7. Sade tasarım
 8. ...

Ziyaretçilere özellikle son dönemde "Ziyaret Amacı" sorulduğunda ise

 1. İşletme iletişim ve adres bilgileri
 2. Site üzerinden iletişim

şeklinde sıralanmaktadır.

Özetle site ziyaretçileri; uygun internet sitesini bulduktan sonra iletişime geçmek istiyorlar. Bununla birlikte büyük bir çoğunluk eğer ilk defa iletişime geçecekse telefon ile aramak ya da yüz yüze gmrüşmek yerine site üzerinde bulunan bir iletişim modülü ya da işletmeye özel bir e-postaya mesaj göndermeyi tercih ediyorlar.

Bu nedenle internet sitenizde size ait ve size özel bir e-posta bilgisinin olması ve beraberinde site üzerinde bulunan iletişim modülünün bu e-postaya bağlanarak, ziyaretçilerin sizinle iletişime geçerken ilk etkileşimin bu modül üzerinden yapılması stratejik bir önem taşımaktadır.

Pardus Web Tasarımı ve İnternet Çözümleri olarak tasarladığımız internet siteleri için size özel e-posta hizmeti vermekteyiz. Özellikle kurumsal ve profesyonel yaklaşımları tercih eden firmalar için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  olarak tahsis edebileceğimiz e-posta hizmetlerine ek olarak;

 • 30 GB ve isteğe göre artırılabilir e-posta kotası
 • Takvim uygulaması
 • Özel dosyalarınızı depolayabileceğiniz ya da saklayabileceğiniz "Sanal Disk"

uygulamaları da bu pakete ek olarak sağlanmaktadır.

Okunma 2516 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Temmuz 2017 09:52

Hizmetlerimiz

E-Bültene Abone Olun

Web tasarımı ile ilgili güncel son bilgileri almak için lütfen abone olunuz.

Sadece bilgilendirme amaçlıdır

İletişim

+90 541 250 5061
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.