Neden?

10 Tem

Neden Pardus Web Tasarımı

Yazan 

Bir işletmeniz var ya da bir derneğe üyesiniz. Belki de özel hobilerinize yönelik paylaşımlarda bulunmak istiyorsunuz. Tüm bu ve benzer sebepler için internet sitesi ihtiyacınız mı var? Bu ihtiyacınıza yönelik akılcı ve kalıcı çözümler bulabilmek adına Pardus Web Tasarımı ve İnternet Çözümleri olarak hizmetinizdeyiz.

Yaptırmayı düşündüğünüz internet sitesi hakkında, size en uygun tasarımı seçmek, faaliyetlerinize uygun şekilde tasarlamak sadece mevcut ihtiyaçlarınızı gidermekten öte sizin ve/veya işletmeniz için yeni ve farklı fikirler bularak hizmet kalitenizi artırmak amacıyla "Önce Müşteri Memnuniyeti" mottosunu hedef alarak çalışmaktayız. Bu nedenle hali hazırda bir internet siteniz varsa ve memnun değilseniz lütfen bizimle iletişime geçin. 

Projeye başlamadan önce ilk olarak WEB Tasarımı yapılacak işletme ziyaret edilerek, izlenecek yol haritası birlikte belirlenmektedir. Talep sahibi veya sahiplerinin bu konudaki ihtiyaçları net bir biçimde anlaşıldıktan sonra süreçler hakkında detaylı bilgiler aktarılarak projeye başlanılır.

İnternet sitesi yapılacak bir işletmeyse; işletmenin dekorasyon, hizmet alanı, amacı gibi faktörler göz önüne alınarak tasarıma başlanır. Özellikle tema sırasında kullanılacak ana renkleri tespit etmek / karar vermek adına bu ziyaretler bizim için son derece önemlidir. 

Bir dernek, sosyal grup veya benzeri topluluklar için talep edilen web sitelerinde üyelik kaydı gerekliliği, toplu posta hizmetleri, abonelik hizmetleri gibi gereklilikler önem kazanmaktadır.

Sadece Web Tasarımıyla değil; Logo Tasarımı, SEO Desteği, Sosyal Ağların Kurulması ve Yönetilmesi, Reklam Hizmeti ve kurumsal firmalar için E-Posta Çözümleriyle de sizlerin yanınızdayız.

Her Türlü İhtiyacınıza Göre WEB Tasarımı Yapılmaktadır

Okunma 6138 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Temmuz 2017 00:06

E-Bültene Abone Olun

Web tasarımı ile ilgili güncel son bilgileri almak için lütfen abone olunuz.

Sadece bilgilendirme amaçlıdır

İletişim

+90 541 250 5061
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.