Reklam Hizmeti

10 Tem

Reklam Hizmeti

Yazan 

İnternet sitesini bir ofise ya da bir mağazaya benzetebiliriz. Bu nedenle işinizi en güzel derecede yansıtacak bir web tasarımı sizin için vazgeçilmez olmalıdır. Gerek logo tasarımı, gerekse de dinamik içeriğe sahip olması ziyaretçiler için son derece önemlidir. Ama ne yazık ki yeterli değildir.

İnternet sitenizi işletmenize benzetirsek SEO çalışmalarını işletmenize giden yolların bakımı ve onarımı olarak örnekleyebiliriz. Aynı zamanda da reklam desteği bu yolları kullanarak gelecek potansiyel kitle için bir nevi ücretli vasıtalardır. Tek fark bu vasıtaların ücretini potansiyel ziyaretçileriniz ya da müşterileriniz değil de sizin ödeyecek olmanızdır.

İnternet üzerinden yapılan reklamlar çeşit çeşittir. Sosyal ağlar üzerinden yapılabildiği gibi belli başlı forum siteleri, arama motorlarının reklam hizmetleri gibi reklam servisleri de kullanılmaktadır.

Seçenek bu kadar çok olunca ilgili reklamın en etkin şekilde tasarımı hazırlama, düzenleme, yayınlama ve yayınlanan reklam sonrası ziyaretçi akışının tespiti de özel uzmanlık gerekmektedir. Ayrıca her bir reklam servisinin sağlayıca göre zorunluluk politikaları vardır. Yanlışlıkla veya fark etmeden 2 - 3 defa ihlal edildiğinde reklam servisi sağlayan firma tarafından reklam hesabı kalıcı olarak engellenmektedir.

Reklam politikaları yayınlanacak siteden siteye değişmektedir. Bu kapsamda kullanılacak metnin içeriği, görsel içeriği, görsel boyutları, görsel-yazı oranları, büyük küçük harf kullanımı, metinde kullanılacak karakter sayısı gibi bir sürü değişken olmaktadır.

Reklam ilkeleri

Pardus Web Tasarımı ve İnternet Çözümleri olarak internet üzerinden yapılması planlanan reklamlar için her türlü desteği vermekteyiz. Reklam sonuçlarını işletme ile detaylı şekilde paylaşarak mevcut potansiyelin artması yönünde sağladığımız akılcı ve farklı çözümlerle sanki size bağlı bir departman gibi çalışmaktayız.

Okunma 2618 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Temmuz 2017 09:43

Hizmetlerimiz

E-Bültene Abone Olun

Web tasarımı ile ilgili güncel son bilgileri almak için lütfen abone olunuz.

Sadece bilgilendirme amaçlıdır

İletişim

+90 541 250 5061
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.