Profesyonel Tasarım Desteği

10 Tem

Profesyonel Tasarım Desteği

Yazan 

Eğer bir web sitesi ihtiyacınız varsa site tasarımı yapan bir firmayla görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü güncel teknolojilerin çok hızlı değiştiği, geliştiği bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle, güncel yazılımlarla, güncel ihtiyaçlara cevap verecek bir web sitesinin tasarlanması kadar, gelecek yeni değişimlere uygun, sürekli bir web sitesinin olması işinizi çok daha fazla kolaylaştıracaktır.

Örneğin; 2015 senesinde Google, mevcut sitelerin akıllı telefon olarak sınıflandırılan Adroid ve İOS tabanlı cep telefonlarında rahatlıkla ziyaret edilmesi gerekliliği ile ilgili bir bildirim yayınladı.

21 Nisan 2015 tarihinden itibaren mobil cihazlara uygunluk, Google Arama'daki sıralama sonuçlarını daha fazla etkileyecek. Bu değişiklik, dünya genelinde tüm dillerde yapılan mobil aramaları etkileyecek ve Google Arama sonuçları üzerinde de büyük bir etkiye sahip olacak. Kullanıcılar, cihazları için optimize edilmiş, alakalı ve yüksek kaliteli arama sonuçlarını daha kolay bulabilecek.

mobile banner 01Özetle, mobil uyumlu olmayan internet siteleri, Google üzerinden yapılan arama sonuçlarında zamanla daha sonraki sayfa sonuçlarında gösterileceği açıklanmaktadır.

Bu durumda, bu ve benzeri güncel ihtiyaçları takip ederek, mevcut sitenizin hızlıca güncel şartlara uygun hale getirilmesi internet siteniz dolayısıyla da işletmeniz için oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Pardus Web Tasarımı ve İnternet Çözümleri olarak tasarımını yaparak, gerekli kontrol ve takiplerin bizzat tarafımızdan yönetilmekte olduğu sitelerde, site sahiplerinin bilgisi ve onayı dahilinde, gerekli tüm güncellemeler zamanında yapılmaktadır. Ayrıca yine işletme ihtiyaçlarına göre güncel yaklaşım ve gereksinimler tespit edilerek, extra projelerle mevcut site tasarımları güçlendirilmektedir.

Okunma 1938 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Temmuz 2017 00:25

Hizmetlerimiz

E-Bültene Abone Olun

Web tasarımı ile ilgili güncel son bilgileri almak için lütfen abone olunuz.

Sadece bilgilendirme amaçlıdır

İletişim

+90 541 250 5061
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.